ما کارا سرویس هستیم،تعمیرات لباسشویی بوش

ماموریت ما

ماموریت ما: 1- جلب رضایت مشتریان. 2- ارائه خدمات پویا, کارآمد و موثر برای مشتریان. 3- ارائه خدمات با کیفیت تر و بدون تاخیر برای مشتریان. 4- انجام امور تحقیقی همزمان با امور اجرایی برای ارائه خدمات به روز.

چشم انداز ما

چشم انداز شرکت: 1- ارائه خدمات با کیفیت برای جلب رضایت مشتریان. 2- اعتقاد به دنبال کردن موضوعات اخلاقی با جدیت تمام 3- تلاش برای داشتن محیط کاری دوستانه و سالم. 4- ترجیح کیفیت به کمیت برای پیشرفت دائمی و با شیب کم به جای پیشرفت سریع ولی موقت.

چرا ما

مهمترین هدف شرکت خدماتی کارا سرویس ارائه خدمات با کیفیت و به مشتریان خود است. اعتقاد ما در شرکت کارا سرویس حفظ محیط سالم, شاداب و متنوع کاری است برای حفظ روحیه همکاران خود در بهترین شرایط در جهت بهبود خدمات خود می باشد.

500000+
25
95
95

ما چه کسی هستیم

شرکت کارا سرویس از سال 1378 با هدف ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش در بالاترین سطح کیفی آغاز به کار کرد.در طی این سال ها تمام سعی و کوشش ما بر این بوده که با کمال صداقت در کنار مصرف کنندگان لوازم خانگی بوش باشیم و اسباب آرامش آن ها را با خدمات مناسب فراهم آوریم. ما با کمک تکنسین ها و کادر مجرب کارا سرویس که با نهایت تعهد و تخصص در مسیر خدمت رسانی یاریمان کردند موفق شدیم امروز تنها شرکت خدمات فوق تخصصی لوازم خانگی بوش باشیم که حتی در زمان تحریم حداکثر رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورده ایم.اسامی بسیار زیادی که شرکت ها و موسسات خدماتی دیگر مشابه اسم کاراسرویس برای خود انتخاب کرده اند نشانگر موفقیت ما در ارائه خدمات لوازم خانگی بوش می باشد. کارا سرویس تنها سازمانی است که با افتخار،هیچ برند دیگری به غیر از بوش را تحت پوشش خدمات خود ندارد.