En | Fa

نکات نگهداری از ماشین لباسشویی بوش

تاریخ ارسال نوشته:۱۴ خرداد ۱۳۹۶

با توجه به قیمت ماشین لباسشویی بوش و قطعات مربوط به آن رعایت این نکات الزامیست.

•برای افزایش طول عمر دستگاه خود هر ده جلسه یک مرتبه از جرم گیر مخصوص دستگاه استفاده کنید.

•چنانچه قصد دارید لباسهای زیر را در دستگاه بشویید که دارای قسمت های فلزی هستند این لباسها را درون یک توری قرار دهید.موارد زیادی از خرابیهای دستگاه به علت گیر کردن این قسمت های فلزی در دستگاه ماشین لباسشویی میباشد.

•این سوال برای اکثر مصرف کنندگان ماشین لباسشویی های جدید بوش پیش می آید که چرا ماشین لباسشویی بوش کم آب میگیرد؟ به عبارتی هنگام کار دستگاه از شیشه جلوی آن آب زیادی دیده نمیشود ؟ آیا سیستم آبگیری دستگاه ایراد دارد و لباسها تمیز نمیشوند؟

پاسخ این است که دستگاههای جدید بوش برای صرفه جویی در مصرف آب سطح آبگیری پایین تری دارند که البته باعث صرفه جویی در مصرف برق نیز میشود زیرا آب زودتر گرم میشود.

در ضمن تکنولوژی جدید گردش داخلی آب باعث میشود با همان میزان آب پاکیزگی حاصل شود. از ماشین لباسشوییهای بوش پاکیزگی بخواهید نه سطح آب بالا !

از اضافه کردن شلنگ به شلنگ ورودی یا خروجی خودداری کنید.

• به علت نوسانات شدید برق و حساسیت قسمت های الکترونیکی بهتر است از ترانس استفاده کنید.

• هرگز از وایتکس به عنوان شوینده و یا جرم گیر ماشین لباسشویی بوش استفاده نکنید.

اکثر دستگاه های جدید بوش دارای تایم تاخیر هستند. بدین وسیله میتوان دستگاه را طوری تنظیم کرد که در ساعات پایانی شب و حتی نیمه شب شروع به کار کند که هزینه مصرف برق کم تر است .

• تعویض لاستیک ماشین لباسشویی بوش به علت پوسیدگی باعث تحمیل هزینه سنگینی بر مصرف کنندگان میشود . برای جلوگیری از این موضوع حتما پس از پایان کار دستگاه قسمت داخلی لاستیک را خشک کنید.

• از شستن پتو با ماشین لباسشویی بوش خودداری کنید. زمانی که پتو در دستگاه قرار میگیرد و خیس میشود وزن آن بسیار زیادتر شده و باعث خرابی بلبرینگ دیگ میشود.

عکس های مرتبط با نکات استفاده از ماشین لباسشویی در گالری عکس موجود است.

نویسنده مطلب:moghadamkara

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات مشتریان

ارتباط با ما

عضویت در ماهنامه

 

تایید

آدرس شرکت